Contact

Customer Service

Adres

Home Stock B.V.
KVK: 65669932
BTW:NL856207597b01

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. Bekijk hier alle informatie 

Contact

<– Wij werken met een telefooncentrale dus houdt altijd je ordernummer bij de hand zodat we je zo snel mogelijk kunnen helpen. Je kunt gewoon het nummer van de winkel bellen waar je je aankoop hebt gedaan of vraag over hebt.

Heb je een klacht? Vul dan hier het klachtenformulier in en dan neemt onze customer service afdeling binnen een week contact met je op.

Contactformulier

Webshop

Contact

Op advies van het RIVM werkt het online team vanuit huis. Hierdoor zijn wij tijdelijk niet telefonisch maar alleen per mail te bereiken.

online@homestock.nl
— Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 uur – 17.30 uur

Contactformulier

Haarlem

Adres

Drossestraat 16-22
2011XW Haarlem
Nederland

Contact

haarlem@homestock.nl
023 583 55 60

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Eindhoven

Adres

Nieuwe Emmasingel 30
5611 AM Eindhoven
Nederland

Contact

eindhoven@homestock.nl
040 202 77 59

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Nijmegen

Adres

Marikenstraat 47-51
6511 PX Nijmegen
Nederland

Contact

nijmegen@homestock.nl
024 675 65 78

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Rotterdam

Adres

Pannekoekstraat 72A – 74A
3011 LK Rotterdam
Nederland

Contact

rotterdam@homestock.nl
010 223 65 40

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Zwolle

Adres

Oude Vismarkt 28
8011 TB Zwolle
Nederland

 

Contact

zwolle@homestock.nl
038 303 39 73

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Utrecht

Adres

Oude Gracht 176
3511 NP Utrecht
Nederland

Contact

utrecht@homestock.nl
Bellen: 030 303 00 53
Whatsapp: 06 87974063
tussen 12:00 – 17:00 uur

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie 

Breda

Adres

Oude Vest 2
4811 HT Breda
Nederland

Contact

breda@homestock.nl
076 303 29 32

Openingstijden

Wij zijn gesloten ivm Covid-19 maar open voor prive shopsessies. 

Bekijk hier alle informatie