Contact

Customer Service

Adres

Voor je klacht en service vragen:
customercare@homestock.nl

Voor vragen over je winkelorder:
sales@homestock.nl

023 576 64 13
Kies #1 voor customer care 
Kies #2 voor webshop

Contact

Heb je een klacht?
Vul dan hier het klachtenformulier in en onze customer service afdeling neemt binnen een week contact met je op.

 

Contactformulier - Customer Service

Webshop

Contact

online@homestock.nl
023 576 64 13
Kies #2

Te bereiken van ma t/m vrij van 10.00 tot 17.00 uur.

Contactformulier - Webshop

Haarlem

Adres

Drossestraat 16-22
2011 XW Haarlem
Nederland

Contact

haarlem@homestock.nl
023 583 55 60

Openingstijden

Ma: 12:00 – 18:00 uur
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur

Eindhoven

Adres

Nieuwe Emmasingel 30
5611 AM Eindhoven
Nederland

Contact

eindhoven@homestock.nl
040 202 77 59

Openingstijden

Ma: 12:00 – 18:00 uur
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur

Nijmegen

Adres

Marikenstraat 47-51
6511 PX Nijmegen
Nederland

Contact

nijmegen@homestock.nl
Bellen: 024 675 65 78
tussen 12:00 – 17:00 uur

Openingstijden

Ma: 12:00 – 18:00 uur
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur

Rotterdam

Adres

Pannekoekstraat 72A – 74A
3011 LK Rotterdam
Nederland

Contact

rotterdam@homestock.nl
010 223 65 40

Openingstijden

Ma: 12:00 – 18:00 uur
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur

Utrecht

Adres

Oude Gracht 176
3511 NP Utrecht
Nederland

Contact

utrecht@homestock.nl
Bellen: 030 303 00 53
Whatsapp: 06 87974063
tussen 12:00 – 17:00 uur

Openingstijden

Ma: 12:00 – 18:00 uur
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur

Breda

Adres

Oude Vest 2
4811 HT Breda
Nederland

Contact

breda@homestock.nl
Bellen: 076 303 29 32
tussen 12:00 – 17:00 uur

Openingstijden

Ma: gesloten
Di: 10:00 – 18:00 uur
Wo: 10:00 – 18:00 uur
Do: 10:00 – 18:00 uur
Vr: 10:00 – 18:00 uur
Za: 10:00 – 18:00 uur
Zo: 12:00 – 17:00 uur