We’ve got your back

Wij denken graag in mogelijkheden!
Ondanks alle maatregelen zijn er nog steeds veel dingen die we gelukkig wel kunnen. Als het gaat om cadeautjes, toffe spullen om de feesttafel aan te kleden of meubels die de kerstboom straks weer vervangen: We’ve Got your back!
Onze winkels zijn nog open om je te helpen.

  • Afhalen bestellingen of windowshopping
    Heb je iets op de website of in de etalage gezien wat je leuk vindt? Neem contact op met jouw winkel in de buurt en wij kunnen kijken of het beschikbaar is. Afhalen kan dan vaak direct en binnen de ‘openingstijden’.
  • Stijladvies online of thuis
    Ook blijven onze stylisten aanwezig om jou te helpen met alle vragen die je hebt om jouw interieur een frisse nieuwe look te geven. Wil je hulp? Wij vertellen je graag de mogelijkheden om bijvoorbeeld te videobellen of langs te komen.
  • Cadeau-inspiratie en feestelijk in laten pakken
    Wij maken van alles wat je koopt een feestelijk cadeau! Als je ons mailt of belt dan denken wij graag met je mee over welke cadeaus we allemaal in huis hebben.
  • Maatwerk banken ook mogelijk
    Heb je een bank gezien en wil je die helemaal naar jouw smaak vormgeven? Dat kan! Onze stylisten helpen je graag om de juist kleur, afmetingen of opstellingen in kaart te brengen.

Interesse in 1 van onze mogelijkheden?
Neem contact op met onze #homies in jouw Homestock-winkel:

Utrecht
Oudegracht 176
030-3030053
utrecht@homestock.nl
Instagram: @homestock_utrecht

Breda
Houtmarkt 164
076-3032932
breda@homestock.nl
Instagram: @homestock_breda

Eindhoven
Nieuwe Emmasingel 30
040-2027759
eindhoven@homestock.nl
Instagram: @homestock_eindhoven

Rotterdam
Pannekoekstraat 72A
010-2236540
rotterdam@homestock.nl
Instagram: @homestock_rotterdam

Nijmegen
Marikenstraat 47-51
024-6756578
nijmegen@homestock.nl
Instagram: @nijmegen_homestock

Haarlem
Drossestraat 16
023-5835560
haarlem@homestock.nl
Instagram: @homestock_haarlem

Wij zijn aanwezig:
Maandag 27 t/m vrijdag 31 december: van 9.00 tot 17.00 uur
1 januari: gesloten

#gotyourback